Facebook
Napisz do nas

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

WYSZUKAJ PRODUKT

Infolinia

baner doradca 011

DOBIERZ OLEJ

katalog_oleju

Poradnik LIQUI MOLY pomoże Ci wybrać właściwy olej dla Twojego silnika!

 

POBIERZ KATALOG

katalog

multispray minFirma LIQUI MOLY Polska poszerza swoją ofertę o produkt Multi Spray Plus 7. Jego praktyczne działanie potwierdził właśnie test laboratoryjny zlecony przez niemiecką redakcję miesięcznika "Motocykl".

 

LIQUI MOLY Multi Spray Plus 7 to wszechstronny środek o równie szerokim zastosowaniu. Jego właściwości pomocne będą podczas wykonywania wielu prac w garażu, ogrodzie, domu czy biurze. Naturalnie przydatny jest również podczas czynności wokół wszelkich typów pojazdów mechanicznych.

 

Jego skuteczność została już potwierdzona. Produkt LIQUI MOLY Multi Spray Plus 7 zwyciężył właśnie w teście laboratoryjnym zleconym przez niemieckojęzyczną edycję miesięcznika "Motocykl". Wyniki te zostały również opublikowane w polskim wydaniu z lutego 2016 roku. We wniosku uzasadniającym wybór czytamy m.in. "Brak poważnych słabości, najlepsza wartość pod względem właściwości rozpuszczających rdzę. Na dodatek lakier i tworzywo sztuczne pozostały nienaruszone. To wystarczyło do zwycięstwa".

 

Widniejąca w nazwie liczba "7" określa siedem podstawowych cech tego produktu: wypieranie wilgoci, ochronę przed zwarciem, pomoc przy odkręcaniu zardzewiałych śrub, smarowanie współpracujących ze sobą elementów, ochronę przed korozją i utlenianiem, ochronę przed przymarzaniem uszczelek gumowych oraz usuwanie skrzypiących połączeń. Można go bezpiecznie stosować na elementach wykonanych z plastiku, metalu oraz drewna i jest przy tym neutralny wobec powłok lakierniczych.

 

Multi Spray Plus 7 pojawi się w ofercie LIQUI MOLY Polska na przełomie stycznia i lutego 2016 roku. Produkt dostępny będzie w aerozolu o pojemności 300 (nr katalogowy 3304) i 500 ml (3305).

 

multispray