Facebook
Napisz do nas

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

WYSZUKAJ PRODUKT

Infolinia

baner doradca 011

DOBIERZ OLEJ

katalog_oleju

Poradnik LIQUI MOLY pomoże Ci wybrać właściwy olej dla Twojego silnika!

 

POBIERZ KATALOG

katalog

ADD Mariusz Wisła folger fweisse 18f1998

baner moto LM

Ekipa Intact GP, która jest wspierana przez koncern LIQUI MOLYma za sobą kolejny weekend rywalizacji w Moto2. W miniony weekend rywalizacja miła miejsce na austriackim Red Bull Ringu. Obiekt producenta napojów energetycznych słynie z dużych wzniesień, a także niezwykle szybkich zakrętów, które sprawiają, że motocyklowa rywalizacja jest bardzo emocjonująca i zacięta.

 

ADD Mariusz Wisła folger fweisse 18f1998

 

Ekipa Intact GP, w której barwach jeżdżą Jonas Folger i Sandro Cortese, rewelacyjnie zaczęła weekend plasując się podczas treningów w ścisłej czołówce Moto2. Podczas kwalifikacji lepszym z zawodników okazał się dziesiąty w klasyfikacji Folger, którego miejsce było wywołane drobnymi problemami z oponami. Niestety start w środku stawki zemścił się na zawodnikach wspieranych przez LIQUI MOLY. Niedawny zdobywca podium w Niemczech musiał ratować się wyjazdem na żwir, aby uniknąć kraksy z zawodnikiem, który popełnił błąd w jednym z zakrętów. Sandro Cortese natomiast również nie miał łatwego życia podczas wyścigu i po zaciętej walce udało mu się minąć linię mety na 11. pozycji.

 

LIQUI MOLY wspiera na świecie kierowców biorących udział w seriach TCR International, TCR Germany, TCR Asia oraz niemieckiej Formule 4. Są to Davit Kajaia, Filipe de Souza, Andy Yan, Tim Zimmermann, Daniel Conrad, Luca Engstler, Benjamin Marzatis oraz tegoroczny 19-sto letni debiutant na torze Salzburgring Florian Janits.

Firma  LIQUI MOLY zaangażowana jest również w Moto 2 wspierając Sandro Cortese i Jonas Folgera.
Marka
LIQUI MOLY kojarzona jest w Polsce głównie z olejami silnikowymi i dodatkami używanymi w motoryzacji. Jednak wskutek ciągłego poszerzania oferty w spektrum zainteresowania LIQUI MOLY są wszelkie pojazdy uczestniczące w ruchu drogowym - samochody, motocykle, rowery.

Od ponad dekady produkty LIQUI MOLY dostępne są w Polsce. Warto wspomnieć, że  w lutym br. po raz szósty z rzędu LIQUI MOLY zostało wybrane przez czytelników Auto Zeitung marką Nr 1 wśród producentów olejów silnikowych!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.liqui-moly.pl, gdzie między innymi  skorzystać można z poradnika, który pomaga dobrać produkty naszej firmy do konkretnego modelu pojazdu.

 

 

Czy wiesz, że…

7

Stop wyciekom oleju silnikowego 2671

Regeneruje uszczelki gumowe oraz z tworzyw sztucznych, takich jak uszczelniacze wału i uszczelniacze zaworowe, zapobiega powstawaniu plam oleju pod samochodem.Przeciwdziała rozcieńczeniu się oleju. Zmniejsza hałas silnika i zużycie oleju przez pierścienie tłokowe i prowadnice zaworowe.

Zastosowanie:

Nadaje się do wszystkich olejów silnikowych, silników benzynowych i Diesla z lub bez filtra cząstek stałych (DPF/FAP). Testowany w silnikach z katalizatorem i turbosprężarką. Zawartość opakowania wystarcza na 5 litrów oleju silnikowego. Działanie uszczelniające następuje po przejechaniu 600 - 800 km przebiegu. Nie nadaje się do motocykli z mokrym sprzęgłem.

 

 stopka lm