Facebook
Napisz do nas

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

WYSZUKAJ PRODUKT

Infolinia

baner doradca 011

DOBIERZ OLEJ

katalog_oleju

Poradnik LIQUI MOLY pomoże Ci wybrać właściwy olej dla Twojego silnika!

 

POBIERZ KATALOG

katalog

Wydarzenia

Male Motocykl pomiedzy sezonamiPóźna jesień nieuchronnie zapowiada koniec sezonu motocyklowego. Jednak zanim wstawimy go do garażu warto wykonać kilka czynności konserwująco-pielęgnacyjnych.

M Zakonczenie sezonu rowerowegoZbliża się koniec sezonu rowerowego. To dobry czas na przypomnienie o produktach związanych z pielęgnacją i konserwacją rowerów. Inaczej, zaniedbany jednoślad nie pozwoli wiosną na pełne czerpanie radości z jazdy.

M LIQUI MOLY Ulotka Promocja 6Lwcenie5L jesien 2015Początek jesieni to sygnał, że czas na przedzimowy przegląd samochodu. Ze swoją sprawdzoną akcją promocyjną z pomocą warsztatowcom przychodzi LIQUI MOLY!

2015.08.13 01 Nowoczeny silnik a zuzycie olejuW nieustannym pościgu za czystszymi spalinami i mniejszym zużyciem paliwa producenci samochodów robią krok do tyłu: nowoczesne konstrukcje znów zaczęły odczuwalnie spalać olej. Czy oznacza to, że kierowcy są skazani na częste zaglądanie pod maskę i jego dolewanie?

20150805 01 Ksiazka serwisowa LIQUI MOLYUdokumentowana historia przeglądów pojazdu podniesie jego wartość przy sprzedaży. Służy do tego książka serwisowa, która znajduje się na fabrycznym wyposażeniu każdego samochodu. Co zrobić, jeśli jej nie ma?

20150731 01 Dodatki do przekladni automatycznychKoszt naprawy przekładni automatycznej może równać się, a nawet przewyższyć cenę fabrycznie nowej. Część usterek można jednak wyeliminować poprzez zastosowanie specjalnych dodatków.

20150728 01 Oleje do przekladni automatycznychNa polskich drogach przybywa samochodów wyposażonych w automatyczną skrzynię biegów. Przed warsztatami i serwisami otwiera to nowe możliwości powiększenia zakresu usług.

16072015 01 Jakie funkcje spelnia olej silnikowySmarowanie - prawie zawsze padnie taka odpowiedź, gdy spytamy kierowcę o rolę oleju silnikowego. Tak, to prawda, ale warto pamiętać, że dobrej jakości olej silnikowy spełnia również i inne, nie mniej ważne, funkcje.

14072015 01 Kierowca teamu LIQUI MOLY pierwszy na meciePierwsze w historii serii wyścigowej TCR zwycięstwo nowego auta - Volkswagena Golfa R - było możliwe dzięki kapitalnej jeździe Hiszpana Pola Rosella z LIQUI MOLY Teamu Engstler, który nie dał szans rywalom na austriackim torze Red Bull Ring podczas wyścigu kategorii TCR w dniach 11-12 lipca 2015 roku.

2015.08.26 01 Srodek do ochrony zaworow w silnikach zasilanych LPG nowosc LIQUI MOLY na polskim rynkuRelacja ceny paliwa LPG do benzyny skłania coraz większą liczbę kierowców do modyfikacji silników w swoich samochodach. Jednak konstrukcje jednostek napędowych nie zawsze wytrzymują takie zmiany.