Facebook
Napisz do nas

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

WYSZUKAJ PRODUKT

Infolinia

baner doradca 011

DOBIERZ OLEJ

katalog_oleju

Poradnik LIQUI MOLY pomoże Ci wybrać właściwy olej dla Twojego silnika!

 

POBIERZ KATALOG

katalog

Wydarzenia

Klient LMFirma LIQUI MOLY rozpoczęła promocję handlową „Tajemniczy klient", w której do zdobycia jest kupon promocyjny o wartości 100 Euro brutto. Akcja skierowana jest do warsztatów naprawy samochodów, sklepów motoryzacyjnych i oddziałów oficjalnych dystrybutorów Firmy.

Liqui MolyLIQUI MOLY Polska Sp. z o.o. Partnerem I Kongresu Ekspertów Samochodowych, który odbędzie się w dniach 17-18 maja 2014 roku w Radomiu.

Liqui Moly kilometryLIQUI MOLY rozpoczyna promocję handlową "Kilometry Przyjemności z Jazdy", w której można otrzymać darmowy bon na paliwo o wartości 50 zł brutto. 

1164Niektóre silniki wymagają zastosowania środka smarnego spełniającego bardzo specyficzne wymagania. Oznacza to, że nie zawsze możliwe jest zastosowane uniwersalnego oleju silnikowego. Odpowiadając na potrzeby rynku oraz wymogi producentów pojazdów LIQUI MOLY oferuje oleje z serii Leichtlauf.

IMG 0968Każdego roku trzy duże czasopisma motoryzacyjne w Niemczech zwracają się do swoich czytelników z zapytaniem, która marka olejów jest najlepsza. Podobnie jak w roku poprzednim zwycięzcą została marka LIQUI MOLY. "Przed rokiem przyrzekaliśmy, iż nie spoczniemy na laurach, lecz każdego dnia będziemy udowadniać, że zasłużyliśmy na to wyróżnienie" - powiedział Ernst Prost, prezes LIQUI MOLY. Takie podejście opłaciło się

Labor 24W roku 2013 obroty wzrosły o 4% – eksport lokomotywą wzrostu. LIQUI MOLY nadal rośnie. Niemiecki specjalista w dziedzinie olejów przekroczył rekordowy obrót roku 2012. W ostatnim roku obroty wzrosły do poziomu 415 milionów Euro. Również liczba pracowników zwiększyła się znacząco w tym okresie. W najbliższych latach planowane są inwestycje rzędu 20 milionów Euro.

kangurRajdem "LIQUI MOLY Bathurst 12 Hour" w Down Under (Australia) niemiecki specjalista w dziedzinie olejów rozpoczyna sezon wyścigów samochodowych 2014. Do rozpoczęcia najpopularniejszego w Australii, 12-godzinnego wyścigu długodystansowego na torze Bathurst pozostało jeszcze tylko kilka dni. Liqui Moly po raz kolejny użyczyła swojej nazwy temu klasycznemu wyścigowi samochodowemu.

LM nagroda Amerykańskie stowarzyszenie motoryzacyjne AIA uznało środek do czyszczenia filtrów cząstek stałych LIQUI MOLY za „Najlepszy nowy produkt 2013 roku”.

Piotr Kasprzak fotoW styczniu 2014 r. Liqui Moly, niemiecki producent olejów silnikowych, dodatków do paliw i oleju oraz chemii warsztatowej obchodzi 10-lecie obecności na polskim rynku.

LM zdjecie 1.1Niska temperatura to największy wróg każdego silnika spalinowego. Jedno uruchomienie zimnego silnika przy temperaturze ok. -20 stopni zużywa łożyska ślizgowe bardziej niż kilkaset uruchomień przy sprzyjających warunkach. Zagrożenie dla jednostki napędowej jest tak duże, iż niektórzy producenci zalecają, aby podczas dużego mrozu w ogóle jej nie uruchamiać.