Facebook
Napisz do nas

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

WYSZUKAJ PRODUKT

Infolinia

baner doradca 011

DOBIERZ OLEJ

katalog_oleju

Poradnik LIQUI MOLY pomoże Ci wybrać właściwy olej dla Twojego silnika!

 

POBIERZ KATALOG

katalog

Wydarzenia

k liqui molyW kalendarzu na 2014 rok przedstawiono różne motywy toru wyścigowego Hockenheimring oraz samochód BMW zespołu LIQUI MOLY Team Engstler.

program wspieraniaFirma Liqui Moly uruchomiła w kwietniu 2013 r. innowacyjny Program Wsparcia Biznesowego Warsztatów.

 

Wsparcie Biznesowe Warsztatów - nowy program LIQUI MOLY Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w naszym innowacyjnym Programie

Wsparcia Biznesowego dla warsztatów motoryzacyjnych w Polsce! Cechy programu, cele programu, jak to działa? 

Weź udział w promocji! Zdobądź profesjonalny wózek warsztatowy z 287-elementowym wyposażeniem!

Z przyjemnością informujemy, że LIQUI MOLY Polska cały czas pracuje nad tym, aby dostęp do naszych produktów był jeszcze łatwiejszy! Rozpoczęliśmy współpracę z MOTO PROFIL

sklep_onlineSzanowni Państwo,

Informujemy, że od dnia 02 stycznia 2013r. uruchomiony zostanie nowy autoryzowany sklep LIQUI MOLY. Zapraszamy na zakupy już wkrótce!

 

 

luc1 luc2
luc6 luc3
luc5 luc4

 

Z przyjemnością informujemy, że LIQUI MOLY Polska nawiązało współpracę z firmą LucArt. Od teraz dostęp do naszych produktów będzie dla Państwa jeszcze łatwiejszy!

19.maja 2012 roku na stadionie w Rybniku odbył się z okazji 80-lecia Rybnickiego Żużlu XXIV Memoriał Jana Ciszewskiego, którego jednym z głównych sponsorów miała zaszczyt być firma Liqui Moly.

Szanowni Państwo, wprawdzie marka LIQUI MOLY jest obecna na polskim rynku już od dziewięciu lat, jednak dopiero teraz, po raz pierwszy na tak dużą skalę, przygotowaliśmy akcję promocyjną dla użytkowników ostatecznych ? kierowców!