Facebook
Napisz do nas

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

WYSZUKAJ PRODUKT

Infolinia

baner doradca 011

DOBIERZ OLEJ

katalog_oleju

Poradnik LIQUI MOLY pomoże Ci wybrać właściwy olej dla Twojego silnika!

 

POBIERZ KATALOG

katalog

Wydarzenia

Za 11,6 milionów euro buduje w Niemczech nowy magazyn zbiornikowy w pobliżu swojej fabryki oleju, poza tym zwiększa produkcję. Sierpień 2011 – Niemiecki specjalista w zakresie olejów silnikowych i dodatków uszlachetniających LIQUI MOLY finalizuje największą inwestycję od lat.
„To duży krok naprzód dla naszego zakładu olejów mineralnych i ludzi w firmie“, powiedział podczas kładzenia kamienia węgielnego Ernst Prost, dyrektor i właściciel LIQUI MOLY.

Dokładne testy dowiodły: Dodatki uszlachetniające z Niemiec działają! Dla niemieckiego specjalisty w branży olejów silnikowych i dodatków LIQUI MOLY bardzo ważna jest wysoka wydajność dodatków uszlachetniających.
Dlatego też firma zleciła szereg testów niezależnemu niemieckiemu Instytutowi Badawczemu APL. APL potwierdził teraz, że dodatki LIQUI MOLY rzeczywiście zmniejszają tarcie i zużycie paliwa.
Instytut przetestował dodatki uszlachetniające Cera Tec, Injection Cleaner i Super Diesel Additiv uzyskując zaskakujące wyniki.

Czytelnicy dwóch magazynów motoryzacyjnych wybierają niemieckiego producenta jako najpopularniejszą markę olejów silnikowych. LIQUI MOLY to najpopularniejsza marka olejów silnikowych w Niemczech.
Czytelnicy dwóch magazynów motoryzacyjnych wybrali niezależnie od siebie numer jeden wśród specjalistów w branży olejów silnikowych i dodatków. W ten sposób LIQUI MOLY uzależnił marki koncernów międzynarodowych.
„To pokazuje, że oferując najlepsze produkty i usługi jesteśmy niczym Dawid, który sam zdołał pokonać Goliata”, mówi szef LIQUI MOLY Ernst Prost.

Wiodący producent branży motoryzacyjnej dystrybuuje produkty LIQUI MOLY pod własną marką Techparts Volkswagen, jeden z największych światowych producentów branży motoryzacyjnej, zdecydował się na współpracę ze specjalistą w branży dodatków do środków smarnych i paliw z Ulm LIQUI MOLY.
Volkswagen Mexico sprzedaje teraz produkty LIQUI MOLY pod własną marką Techparts poprzez swoją sieć salonów i warsztatów.

Liqui Moly Team z Portugalii startuje w nowej edycji rajdu Dakar. Edycja ta odbywa się już po raz trzeci Ameryce Południowej, start będzie miał miejsce 1. stycznia 2011, zakończy się ona 16. stycznia 2011.

Długo oczekiwany kalendarz LIQUI MOLY jest już dostępny. Tym razem piękne modelki pozują do zdjęć w scenerii średniowiecznego zamku.

Bardzo często pod warstwą szronu lub lodu na szybie czołowej pojazdu znajdują się również drogowe zanieczyszczenia lub po prostu warstwa kurzu.

Dlatego użycie skrobaczki do usunięcia nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem ponieważ zanieczyszczenia, które znajdują się pod lodem w połączeniu ze skrobaczką bardzo szybko i skutecznie doprowadzą do porysowania szyby.

Po fazie testów i pomiarów naszej BMW e30 przyszedł czas na ?chemiczną generalkę. Naprawę rozpoczynamy od wyczyszczenia układu wtryskowego i dolotowego przy pomocy urządzenia Jet Clean Tronic. Zastosowanie tego urządzenia mieści się w ramach naprawy chemicznej, bowiem zasada jego działania oparta jest tylko i wyłącznie na środkach chemicznych tj. płynu Pro-Line Jet Clean Benzin System Intensive Reiniger (nr art: 5151).

 

W ostatni weekend lipca na terenie lotniska w Pruszczu Gdańskim odbyła się kolejna edycja zlotu VW Mania miłośników pojazdów z grupy VW. Jak co roku i tym razem frekwencja dopisała znakomicie. W imprezie uczestniczyło 1600 samochodów oraz ponad 10 000 odwiedzających zlot pieszych.