Facebook
Napisz do nas

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

WYSZUKAJ PRODUKT

Infolinia

baner doradca 011

DOBIERZ OLEJ

katalog_oleju

Poradnik LIQUI MOLY pomoże Ci wybrać właściwy olej dla Twojego silnika!

 

POBIERZ KATALOG

katalog

Wydarzenia

AutoMechanika 2010 Frankfurt nad Menem. Zapraszamy w dniach od 14 do 19 września do Frankfurtu nad Menem na jedne z najbardziej istotnych targów branży motoryzacyjnej. Tak jak w poprzednich latach zapraszamy do hali 9.1 na stoisko C06.

Pierwsza rzeczą, jaką zrobiliśmy z naszą E30 zaraz po zakupie, było sprawdzenie wszystkich możliwych parametrów silnika. Wszystkie testy wykonaliśmy kilka dni po zakupie, oczywiście przed wymianą oleju i przed chemiczną naprawą silnika... 

Chemiczna naprawa samochodu. Silnik w większości przypadków to jeden z najtrwalszych podzespołów całego samochodu. Przy prawidłowej eksploatacji jednostka napędowa może być użytkowana dłużej nie reszta pojazdu.

Piątego grudnia 2009r w Serocku odbyła się kolejna edycja charytatywnej imprezy fanów off roadu. W " VII Terenowej integracji dla choinki" - rajdzie dookoła Serocka, udział brało 170 załóg z całego kraju.

Gorący kalendarz LIQUI MOLY jest gotowy!

VW MANIA czyli wielki zlot miłośników VOLKSWAGENA w Pruszczu Gdańskim 31.07-02.08.2009r. W dniach 31 lipca 02 sierpnia 2009r. w Pruszczu Gdańskim odbył się największy w Polsce zlot miłośników marki VW. Na zlot przybyło 1.500 „ludowych” samochodów. W imprezie tej tradycyjnie już uczestniczyło LIQUI MOLY.

LIQUI MOLY na WTCC Brno 19-21.06.2009 r. Liqui Moly Team Engstler na torze w Brnie podczas elininacji WTCC.

"Dawno, dawno temu..." a może całkiem niedawno, spotkały się dziewczyny na motocyklach i stwierdziły, że razem jest dużo fajniej. Tak o sobie piszą...

VW Mania. Co roku Liqui Moly sponsoruje i aktywnie uczestniczy w Ogólnopolskim Zlocie Fanów Volkswagena w Rusocinie.

Latem 2008 roku Liqui Moly objeżdżało Polskę sportowym samochodem, uczestniczącym w wyścigach WTCC - BMW Liqui Moly Team.