Czym są dodatki i jakie korzyści daje ich zastosowanie?

Dodatki stosowane są przy produkcji paliw, do olejów silnikowych czy też do olejów przekładniowych, stosuje się je także w płynach chłodzących. Każdy tankowany na stacji litr paliwa, każdy litr oleju wlewany do silnika podczas jego wymiany zawiera dodatki.

Bez dodatków ani paliwa ani oleje silnikowe i przekładniowe, nie mogły by osiągnąć swoich właściwości. Nowoczesne silniki prawdopodobnie nie pracowały by tak efektywnie na paliwie bez dodatków. Oleje bez dodatków nie zniosły by trudów pracy w nowoczesnym silniku i mogłyby doprowadzić do jego usterki. Dodatki są nie tylko tolerowane przez silnik, można powiedzieć że są one niezbędne dla silnika. Każdy kierowca z nich korzysta czasem nie zdając sobie z tego sprawy.


Wiele zadań: Najważniejsze zadania dodatków to czyszczenie, konserwacja, redukcja zużycia, poprawa jakości, ochrona przed korozją, poprawa wydajności, zapobieganie spienieniu. Liqui Moly oferuje dodatki do wszystkich rodzajów silników. Ich skuteczność jest potwierdzona wieloma testami.

Dodatki pomagają oszczędzać pieniądze: Dodatki mają wiele oczywistych zalet takich jak zmniejszenie zużycia paliwa, poprawienie kultury pracy silnika. Nie mniej cenne są pośrednie korzyści dla silnika. Układ olejowy, układ paliwowy oraz wtryskowy, czyszczone oraz konserwowane dodatkami Liqui Moly zwiększają niezawodność silnika, pomagają zapobiegać kosztownym naprawom oraz przedłużają czas życia silnika.

Niezłe wyniki: Dodatki są przydatnymi urządzeniami, a nie jak czasem się je traktuje cudownym lekiem. Oczywiście zmniejszają zużycie paliwa. Jednak nie można powiedzieć że zmniejszą zużycie o 1/3 co jest fizycznie niemożliwe oraz nie wiarygodne. Na pewno nie usłyszysz takich absurdalnych deklaracji z ust Liqui Moly. Być może zdarzają się tacy sprzedawcy, którzy obiecują swoim klientom takie cuda jedna zazwyczaj klienci zostają rozczarowani. Nie potrzebujemy szybkiej sprzedaży, tylko klientów którzy są usatysfakcjonowania z naszych produktów w długiej perspektywie.


Kliknij i sprawdź ofertę dodatków do oleju Liqui Moly!