Dlaczego warto współpracować z Liqui Moly?

Dlaczego Liqui Moly?

Liqui Moly to niemiecki producent olejów, dodatków i chemii warsztatowej. Co bardzo istotne wszystkie produkty powstają   tylko w dwóch fabrykach, znajdujących się na terenie Niemiec. Doskonała kontrola nad procesem wytwarzania sprawia, że marka Liqui Moly to synonim jakości i pewności działania. Na rodzimym rynku LM systematycznie wygrywa konkursy na markę olejową o największym zaufaniu klientów. Rankingi są przeprowadzane przez najbardziej opiniotwórcze tytuły takie jak Auto Bild i Auto Motor und Sport.


Szeroka oferta

Nasz katalog liczy kilkaset pozycji, a nasze laboratoriom badawcze cały czas obserwuje rynek i gdy tylko pojawi się odpowiednia nisza, natychmiast wymyśla, bada i produkuje właściwe rozwiązanie. To właśnie dlatego jesteśmy specjalistami w obsłudze silników Diesla, silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny, a nasze oleje są znane z wysokiej jakości i powtarzalności. Posiadamy w swojej ofercie produktu, które są odpowiedzią do na najpopularniejsze bolączki nowoczesnych silników. Oferujemy rozwiązania do czyszczenia: wtryskiwaczy, filtrów cząstek stałych, kolektorów dolotowych i układów olejowych. To jednak nie wszystko – jesteśmy również specjalistami od automatycznych skrzyć biegów. Oferujemy w pełni automatyczne urządzenie do dynamicznej wymiany oleju Gear Tronic 2.


Wsparcie techniczne

Sprzedaż maszyny zawsze jest wsparta praktycznym szkoleniem w warsztacie, a gdy pojawią się wątpliwości i problemy każdy z naszych klientów może skorzystać z profesjonalnej infolinii technicznej tel. 531 737 475.  Wsparcie konsultantów nie ogranicza się tylko do naszych urządzeń i produktów. Nasi pracownicy mają wykształcenie kierunkowe i bogate doświadczenie warsztatowe, dzięki temu starają się pomóc każdemu klientowi, który ma problem z silnikiem lub skrzynią biegów.


Liqui Moly Pro Line Serwis

Liqui Moly coraz mocniej akcentuje swoją obecność na rynku licznymi działaniami marketingowymi.  Przygotowaliśmy program sieci warsztatowej Liqui Moly Pro Line Serwis a ta jest odpowiedzią na coraz częstsze zapytania kierowców o nasze produkty i miejsce, w którym bez obaw można oddać samochód do naprawy. Warsztaty zrzeszone w naszym programie mogą liczyć na darmową wizualizację, przeszkolenie z usług: czyszczenia: wtryskiwaczy, układów dolotowych, filtrów cząstek stałych, płukania układów smarowania, dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyń biegów.  Istotnym elementem naszego programu warsztatowego jest brak progów zakupowych i pełna otwartość na współpracę z innymi sieciami warsztatowymi dystrybutorów. Po prostu, jesteśmy pewni działania naszych produktów i wiemy, że gdy dostarczymy klientowi odpowiednie argumenty techniczne i narzędzia sprzedażowe to wszyscy będą korzystać ze współpracy. Oczywiście najlepszym podziękowanie jest satysfakcja klienta ostatecznego. W Internecie można znaleźć setki pozytywnych opinii jakie powstały po zastosowaniu naszych dodatków i olejów. Co równie ważne klient który raz spróbował Liqui Moly nie chce zmieniać naszych produktów na inne!  Na naszej platformie internetowej www.liqui-moly.pl znajduje się wyszukiwarka 130 warsztatów zrzeszonych w naszej sieci Liqui Moly Pro Line Serwis. Można tam znaleźć informacje, które spośród naszych usług świadczy konkretny zakład.


Narzędzia finansowe wsparcie handlowców i dystrybucja

Oczywiście najbliżej klientów warsztatowych znajdują się nasi handlowcy i pracownicy naszych dystrybutorów. Nasze produkty można znaleźć na filiach w większości dobrych hurtowni motoryzacyjnych w Polsce. Przygotowaliśmy również odpowiednie narzędzia finansowe i oferujemy umowy inwestycyjne i motywacyjne dzięki którym nasi klienci mogą rozwijać swój biznes.  Prowadzimy też liczne działania reklamowe skierowane do klientów detalicznych. Wspieramy amatorskie wyścigi klasycznych samochodów Liqui Moly Classicauto CUP, jesteśmy sponsorem serii Moto 2 przy Moto GP, skoków narciarskich, Mistrzostw Świata w siatkówce, a ostatnio podpisaliśmy kontrakt sponsorski z legendarnym zespołem NBA Chicago Bulls.

W tym roku już po raz ósmy z rzędu zostaliśmy wyróżnieni jako najlepsza marka olejowa w Niemczech wg. tygodników Autobild, Auto Motor und Sport. Postanowiliśmy to uczcić i podziękować, organizując konkurs, w którym można wygrać tygodniowy wyjazd na jedną z eliminacji Moto GP w Nowym Jorku, Kuala Lumpur lub Berlinie.

Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie, wypełnić formularz i – przy odrobinie szczęścia – zostać jednym ze zwycięzców!

link do regulaminu i formularza: https://bestbrand.liqui-moly.com/pl_pl
Zapraszamy do wspólnej zabawy i współpracy z Liqui Moly!


Sprawdź naszą stronę www.liqui-moly.pl!