Liqui-Moly Newsletter nr 3/2014
Liqui Moly Newsletter strona główna
 
 

Tajemniczy Klient wykonał swoją misję

Nasz wysłannik w ciągu kilkunastu dni w kwietniu i maju 2014 roku pokonał samochodem ponad 4 tys. km odwiedzając kilkadziesiąt punktów sprzedaży oferujących LIQUI MOLY – filii dystrybutorów części, sklepów motoryzacyjnych i warsztatów. Akcja objęła zasięgiem całą Polskę, od Szczecina do Tomaszowa Lubelskiego i od Siedlec do Bolesławca. W każdym z punktów Tajemniczy Klient przedstawiał sprzedawcy swój przygotowany wcześniej problem i sprawdzał, czy zostanie mu zaproponowany olej silnikowy LIQUI MOLY. Proponować go było warto i to nie tylko z powodu doskonałej jakości i zaawansowania technologicznego tych produktów. Sprzedawcy, którzy wskazali Tajemniczemu Klientowi olej LIQUI MOLY i których punkty były odpowiednio wyposażone w materiały reklamowe niemieckiej marki, otrzymywali voucher o wartości 100 euro, który można było wydać na materiały reklamowe w firmowym sklepie LIQUI MOLY.


Średnio, trzy z czterech wizyt Tajemniczego Klienta kończyły się pozytywnym rezultatem. "Przy okazji ,zebraliśmy dużą ilość interesujących informacji, które obecnie poddawane są starannej analizie tak, byśmy mogli jeszcze lepiej dostosować nasze działania do potrzeb i specyfiki polskiego rynku. Lada dzień nagrody zostaną rozdysponowane sprzedawcom, którym chciałbym też podziękować za promowanie naszych produktów. Cieszy nas ciepłe przyjęcie naszej akcji" - powiedział Piotr Kasprzak, Prezes Zarządu Liqui Moly Polska.


Nie brakowało także zabawnych momentów. W jednym z warsztatów wprawdzie polecono Tajemniczemu Klientowi olej LIQUI MOLY, ale brakowało materiałów reklamowych. Cóż zrobił właściciel punktu? Odszukał na zapleczu dostarczony wcześniej szyld reklamowy i na oczach Tajemniczego Klienta w ciągu minuty zamocował go na frontowej ścianie warsztatu. Spełnił więc warunek i nagrodę otrzymał. Z kolei właścicielka serwisu Mobiltop z Chełmka (woj. małopolskie) wykazała się godną pochwały inicjatywą i sama przygotowała dla klientów demonstrację unikalnych właściwości oleju LIQUI MOLY z dwusiarczkiem molibdenu. Mimo domowego sposobu wykonania, gołym okiem można dostrzec różnicę między produktem LIQUI MOLY a konkurencyjnymi. I o to właśnie chodzi!

Bardzo dziękujemy za Państwa zaangażowanie!

 

 
newsletter@liqui-moly.pl   www.liquimoly.pl
LIQUI MOLY POLSKA Sp. z o.o. | ul. Cybernetyki 7B | 02-677 Warszawa
tel.: +48 22 331-03-08 | fax: +48 22 331-03-09