LIQUI MOLY Newsletter 01/2016
 
 

Szanowni Państwo,

Współczesne samochody to złożone konstrukcje, do obsługi których potrzeba specjalistycznych narzędzi, kompleksowych rozwiązań oraz systematycznie udoskonalanych umiejętności i uzupełniania wiedzy. Bez nich serwis motoryzacyjny coraz częściej nie będzie w stanie świadczyć usług, co wiąże się z utratą klientów.

Nasza Firma od zawsze wychodzi naprzeciw tym potrzebom, oferując nie tylko produkty, ale i szereg rozwiązań warsztatowych i szkoleń dla mechaników. Stąd też, korzystając z bogatego zaplecza technologicznego marki LIQUI MOLY w Niemczech, z roku na rok poszerzamy naszą ofertę w Polsce.

Jedną z ostatnich nowości jest urządzenie Gear Tronic przeznaczone do dynamicznej wymiany oleju w przekładniach automatycznych. Z kolei wprowadzeniu nowego środka Multi Spray 7 Plus towarzyszą wyniki testu przeprowadzonego przez niemiecką edycję miesięcznika „Motocykl”.

W nadchodzącym sezonie nadal wspieramy sporty motorowe na poziomie lokalnym. Rookie Bulls Racing Team to grupa zawodników mających już znaczące osiągnięcia w zawodach motocyklowych. W ten sposób udowadniamy w praktyce właściwości naszych produktów oraz budujemy świadomość marki wśród kibiców.

Początek roku to również czas publikacji katalogu produktów LIQUI MOLY. Zachęcam do zapoznania się z jego zawartością, a przede wszystkim, do skorzystania z naszej oferty.

Piotr Kasprzak
Prezes Zarządu LIQUI MOLY

 
     
 

Spis treści

Nowy katalog produktów LIQUI MOLY
Nowa numeracja olejów LIQUI MOLY
Nowe urządzenie LIQUI MOLY Gear Tronic
Nowość na rynku - LIQUI MOLY Multi Spray Plus 7
LIQUI MOLY w sporcie
 
  Nowy katalog produktów LIQUI MOLY

Tradycyjnie w połowie lutego ukaże się nowy katalog produktów LIQUI MOLY Polska. Dostępny będzie zarówno w wersji drukowanej jak i wirtualnej.

więcej...

 
Nowa numeracja olejów LIQUI MOLY

Kolejne oleje silnikowe LIQUI MOLY otrzymały nowe numery katalogowe na opakowaniach detalicznych. Przy tej okazji dodano do nich dwuwarstwowe etykiety.

więcej...

   
  Nowe urządzenie LIQUI MOLY Gear Tronic

Systematycznie rośnie popularność pojazdów wyposażonych w automatyczną przekładnię biegów, w której również należy wymieniać olej.

więcej...

 
Nowość na rynku - LIQUI MOLY Multi Spray Plus 7

Firma LIQUI MOLY Polska poszerza swoją ofertę o produkt Multi Spray Plus 7. Jego praktyczne działanie potwierdził właśnie test laboratoryjny zlecony przez niemiecką redakcję miesięcznika „Motocykl”.

więcej...

   

  LIQUI MOLY w sporcie

Przed nami kolejny sezon sportów motorowych, w które od zawsze angażuje się LIQUI MOLY. W tym roku polski oddział będzie aktywnie wspierał zawodników z Roookie Bulls Racing Team.

więcej...

 

newsletter@liqui-moly.pl   www.liquimoly.pl
LIQUI MOLY POLSKA Sp. z o.o. | ul. Janka Muzykanta 60 | 02-188 Warszawa
tel.: +48 22 331-03-08 | fax: +48 22 331-03-09