LIQUI MOLY Newsletter 02/2017
Baner główny
Wymiana oleju w automacie? Tak, ale trzeba to robić z głową i przede wszystkim dynamicznie!

Jeszcze do niedawna producenci zarzekali się, że olej w skrzyni wystarcza na cały okres użytkowania. I rzeczywiście, jeżeli planujemy użytkować samochód jedynie przez 120.000 tysięcy kilometrów taka teoria się sprawdzi. Niestety po tym przebiegu czeka nas remont skrzyni.
Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów powinna być wykonywana co około 3 lata lub 60.000 kilometrów. Przebieg ten należy skrócić, jeżeli pojazd jest eksploatowany w trudnych warunkach tzn. w korkach, w górach lub z podpiętą przyczepą.

Liqui Moly ATX180
Liqui Moly wprowadza do oferty jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów na rynku. Urządzenie ATX 180 zostało opracowane przy udziale firmy Sosnowski, która od 30 lat specjalizuje się profesjonalną obsługą automatycznych skrzyń biegów. Dzięki temu urządzeniu można w bezpieczny sposób wymienić cały olej i użyć Dodatku do płukania ATF nr art. 2512. Płukanie powinno być wykonywane profilaktycznie przy każdej wymianie oleju lub w sytuacji pierwszych objawów niewłaściwej pracy skrzyni biegów. Jeżeli kupujemy samochód, który nie ma udokumentowanej historii serwisowej wymianę oleju w skrzyni należy przeprowadzić wyłącznie metodą dynamiczną połączoną z płukaniem. Nie wypłukanie dokładnie skrzyni biegów może bardzo szybko doprowadzić do poważnej usterki.

Urządzenie oferujemy w pakiecie ze szkoleniem. Maszynę można nabyć u naszych Dystrybutorów lub skorzystać z narzędzia umowy inwestycyjnej. O szczegóły prosimy pytać Przedstawicieli Liqui Moly Polska.
www.liqui-moly.pl
LIQUI MOLY POLSKA Sp. z o.o.
ul. Janka Muzykanta 60 | 02-188 Warszawa
tel.: +48 22 331-03-08 | fax: +48 22 331-03-09

Owiedź nas na facebooku