LIQUI MOLY Newsletter 04/2014
 
 

Szanowni Państwo,

Kończące się wakacje to dobra okazja do podsumowań. W pierwszych sześciu miesiącach bieżącego roku osiągnęliśmy, także dzięki naszym dystrybutorom, wzrost sprzedaży o 30 proc. w porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku. Największą dynamikę sprzedaży zanotowaliśmy w segmencie dodatków oraz w olejach silnikowych serii Top Tec.

 

To wynik naszej ciężkiej pracy włożonej we wsparcie sprzedaży i dotarcie nie tylko do świadomości profesjonalistów branży motoryzacyjnej, ale także użytkowników końcowych - czyli kierowców. Tu dużą popularnością cieszyły się materiały prasowe prezentujące korzyści ze stosowania produkowanych przez LIQUI MOLY dodatków do paliwa, oleju i płynów eksploatacyjnych, które opublikowane zostały przez Auto Świat, Newsweek, Auto Moto oraz portal Onet.pl.

Nie zabrakło także naszego udziału w ważnych eventach. Byliśmy partnerem I Kongresu Ekspertów Samochodowych, który odbył się w maju w Radomiu, wzięliśmy udział w zlocie fanów samochodów marki Volkswagen - VW Mania.
Ponadto, wzmocniliśmy naszą ekipę o nowego przedstawiciela handlowego, który odpowiada za region północno-wschodni. Z sylwetką Roberta Kosowskiego mogą zapoznać się Państwo w niniejszym wydaniu newslettera.

Wszystkie te działania pomogły znacząco zwiększyć rozpoznawalność marki LIQUI MOLY
i przekonać nowych klientów o wysokiej jakości naszych produktów. Dziękujemy za okazane nam żywe zainteresowanie.

Wakacje to jednak także czas planowania działań na nadchodzącą jesień i zimę. Mogę zapewnić, że nasz zespół wykorzystał ten czas bardzo dobrze. Już za kilka dni startuje nasza promocja "5+1" dla wybranych produktów, a w drugiej połowie września na trasę powróci Tajemniczy Klient, niestrudzenie sprawdzający jakie oleje polecają sprzedawcy naszych kontrahentów. Szykujemy także konkurs filmowy, w którym mogą wziąć udział zarówno kierowcy, jak i warsztatowcy. Ci ostatni ucieszą się z pewnością z nowych ofert przygotowanych specjalnie dla nich w ramach Programu Wsparcia Biznesowego Warsztatów. Skoro mówiliśmy o filmach, warto wspomnieć także o naszym kanale na YouTube, gdzie systematycznie poszerzamy liczbę dostępnych materiałów. Już teraz zapraszam do jego odwiedzenia.

Na koniec ważny komunikat - pogoda daje nam jasny sygnał, że lato się kończy, a wraz z nim - sezon motocyklowy. Dla wszystkich miłośników jednośladów mamy dobrą wiadomość: do następnego sezonu będzie się już można przygotować razem z LIQUI MOLY!

Piotr Kasprzak,
Prezes Zarządu LIQUI MOLY Polska Sp. z o.o.

 
     
 

Spis treści

Nowy Przedstawiciel LIQUI MOLY
LIQUI MOLY na pierwsze zalanie w motocyklach Beta
Litrowe opakowania oleju LIQUI MOLY - gratis
Tajemniczy Klient wraca na trasę
Zakończenie promocji Kilometry Przyjemności z Jazdy
Nowa gama produktów dla jednośladów
LIQUI MOLY  uczestnikiem tegorocznej VM Manii
Liqui Moly na YouTube
"LIQUI MOLY i Ty!" - konkurs filmowy
 
  Nowy Przedstawiciel LIQUI MOLY Nowy Przedstawiciel LIQUI MOLY

Robert Kosowski - nasz człowiek w Polsce północno-wschodniej

więcej...

 
LIQUI MOLY na pierwsze zalanie w motocyklach Beta

Włoski producent jednośladów typu trial i enduro – Betamotor S.p.A. wybrał LIQUI MOLY!

więcej...

  LIQUI MOLY na pierwsze zalanie w motocyklach Beta  
  Litrowe opakowania oleju LIQUI MOLY - gratis Litrowe opakowania oleju LIQUI MOLY - gratis

Każdy, kto zakupi 5-litrowe opakowanie jednego z wybranych olejów, otrzyma gratis litrową butelkę tego samego oleju.
więcej...

 
Tajemniczy Klient wraca na trasę

Nasz tajny agent, po odwiedzeniu w maju i czerwcu kilkudziesięciu sklepów motoryzacyjnych, filii dystrybutorów i warsztatów udał się na zasłużone wakacje. Jednak już we wrześniu Tajemniczy Klient wraca do pracy!

więcej...

  Tajemniczy Klient wraca na trasę  

  Zakończenie promocji Kilometry Przyjemności z Jazdy Zakończenie promocji Kilometry Przyjemności z Jazdy

Informujemy, że jesszcze do 17 września br. mogą Państwo odebrać bon paliwowy o wartości 50 zł brutto w ramach naszej promocji Kilometry Przyjemności z Jazdy.

więcej...

 
Nowa gama produktów dla jednośladów

LIQUI MOLY przeprowadza właśnie rewolucyjną zmianę w portfolio produktów przeznaczonych dla motocykli i skuterów. Dla większej jasności wprowadzona zostaje nowa nazwa tej linii produktowej – LIQUI MOLY Motorbike (dotychczas: Racing).

więcej...

  Nowa gama produktów dla jednośladów  
  LIQUI MOLY uczestnikiem tegorocznej VM Manii LIQUI MOLY uczestnikiem tegorocznej VM Manii

Tegoroczna edycja organizowanego od 16 lat zlotu miłośników samochodów grupy Volkswagena okazała się sukcesem. Na lotniska w Pruszczu Gdańskim, w dniach 11-13 lipca 2014 roku, przyjechało około 1650 samochodów, które obejrzało ponad 8 tys. osób.

więcej...

 
Liqui Moly na YouTube

"Obraz jest wart 1000 słów", a ile jest wart film? Z pewnością setek zdjęć. Dlatego warto inwestować w komunikację korporacyjną w takich serwisach jak YouTube.

więcej...

  Liqui Moly na YouTube  
  "LIQUI MOLY i Ty!" - konkurs filmowy "LIQUI MOLY i Ty!" - konkurs filmowy

Każdy może spróbować swoich sił jako reżyser w naszym konkursie! Maksymalnie trzyminutowy film powinien jak najlepiej pokazywać szerokie spektrum zastosowania produktów LIQUI MOLY.

więcej...

 

newsletter@liqui-moly.pl   www.liquimoly.pl
LIQUI MOLY POLSKA Sp. z o.o. | ul. Cybernetyki 7B | 02-677 Warszawa
tel.: +48 22 331-03-08 | fax: +48 22 331-03-09