LIQUI MOLY Newsletter 05/2014
 
 

Szanowni Państwo,

W chwili, gdy czytają Państwo te słowa, gorączka czwartego kwartału już właściwie opadła – plany zostały zrealizowane, budżet został rozliczony, a w biurze trwają ostatnie przygotowania do świątecznej przerwy. Czas zatem na podsumowanie.

W 2014 roku Polska świętowała 10 lat w Unii Europejskiej i dokładnie tyle samo czasu działa w Polsce przedstawicielstwo LIQUI MOLY. To był dla nas bardzo dobry rok – sprzedaż wzrosła o 20% w porównaniu do 2013. Za tym wzrostem poszedł rozwój zespołu LIQUI MOLY. Przemysław Bryła, który jest z nami już 5 lat, awansował na nowo utworzone stanowisko Key Account Managera. Ważnym nabytkiem LIQUI MOLY Polska jest Wojciech Sławiński, który od 1 stycznia będzie odpowiadać za sprzedaż motocyklowej gamy naszych produktów. Mamy także dwóch nowych przedstawicieli handlowych – Roberta Kosowskiego (północny-wschód) i Michała Dziedzica (Górny Śląsk).

Tak dobry wynik nie byłby możliwy bez ciężkiej pracy, którą wykonał cały zespół LIQUI MOLY. W ciągu 2014 roku przeprowadziliśmy aż 136 szkoleń technicznych, których celem nie tylko było przekazywanie informacji o produktach, ale i szerszej wiedzy o naprawie i eksploatacji pojazdów. Nasi przedstawiciele handlowi pokonali swoimi samochodami łącznie pół miliona kilometrów, żeby być jak najbliżej Państwa – Naszych Klientów – i jak najlepiej odpowiadać na Państwa oczekiwania. Jednocześnie Tajemniczy Klient LIQUI MOLY przemierzył Polskę wzdłuż i wszerz, sprawdzając jak wygląda proces sprzedaży produktów LIQUI MOLY w filiach dystrybutorów, sklepach motoryzacyjnych i wybranych warsztatach współpracujących z nami. Cieszymy się z dobrych wyników tego badania, co przełożyło się na wyjątkowo dużą liczbę osób, które mogliśmy nagrodzić w tej akcji za profesjonalne reprezentowanie marki LIQUI MOLY.

Nasza aktywność została dostrzeżona także przez media. Loqo LIQUI MOLY pojawiało się w materiałach dziennikarskich średnio co trzy dni (112 razy w roku). Naszą stronę internetową – www.liqui-moly.pl – odwiedziła rekordowa liczba użytkowników, którzy korzystali głównie z katalogu produktów i naszego narzędzia doboru oleju. Bardzo cieszy mnie popularność Akademii LIQUI MOLY na YouTube – filmy instruktażowe zostały tam obejrzane ponad 16 tys. razy.

Na koniec, korzystając z okazji, chciałbym Państwu złożyć najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i pomyślności w Nowym Roku. Niech te Święta będą wspaniałym rodzinnym przeżyciem, a w Nowym Roku niech Państwa życie toczy się gładko i bez niepotrzebnych zgrzytów. Tak jak pracują silniki z olejem LIQUI MOLY.

Piotr Kasprzak,
Prezes Zarządu LIQUI MOLY Polska Sp. z o.o.

 
     
 

Spis treści

W roku 2015 LIQUI MOLY będzie się reklamować podczas wyścigów MotoGP
Nowości LIQUI MOLY
Polecamy dobre serwisy
Zimowa apteczka
Wojciech Zawidzki w barwach LIQUI MOLY
(Cały czas) się kręci Z LIQUI MOLY!
„Motocykle to nasza pasja”
 
  Nowy Przedstawiciel LIQUI MOLY W roku 2015 LIQUI MOLY będzie się reklamować podczas wyścigów MotoGP

Specjalista w dziedzinie środków smarnych inwestuje duże środki w międzynarodową reklamę.

więcej...

 
Nowości LIQUI MOLY

Dodatek do układu wspomagania nr art. 1099
Pro-Line Pasta Ceramiczna nr art. 7385
Pro-Line Szybki odrdzewiacz nr art. 7390
Olej do przekładni dwusprzęgłowych DSG/DTC 8100
Pro-Line Regenerator wtrysków benzyna nr art. 5153

więcej...

  LIQUI MOLY na pierwsze zalanie w motocyklach Beta  
  Litrowe opakowania oleju LIQUI MOLY - gratis Polecamy dobre serwisy

Historia partnera LIQUI MOLY ze Szczecina to modelowy przykład jak współpraca z uznanym niemieckim producentem środków smarnych i dodatków może pozwolić na rozwinięcie własnego biznesu.

więcej...

 
Zimowa apteczka

Późna jesień ma swoją kolej rzeczy - cofamy wskazówki zegarków o godzinę, temperatura w nocy spada poniżej zera, częściej pada deszcz, więc zapobiegliwi kupują witaminy i lekarstwa na przeziębienie.

więcej...

  Tajemniczy Klient wraca na trasę  

  Zakończenie promocji Kilometry Przyjemności z Jazdy Wojciech Zawidzki w barwach LIQUI MOLY

Zawodnik będzie reprezentował niemieckiego producenta w Mistrzostwach Polski Supermoto 2015

więcej...

 
(Cały czas) się kręci Z LIQUI MOLY!

Znamy już pierwszych zwycięzców konkursu firmowego firmy LIQUI MOLY.

Pięć filmów, które już zostały nagrodzone w konkursie „Z LIQUI MOLY – się kręci!" można już zobaczyć na kanale YouTube firmy.

więcej...

  Nowa gama produktów dla jednośladów  
  LIQUI MOLY uczestnikiem tegorocznej VM Manii „Motocykle to nasza pasja”

To hasło Stowarzyszenia Motosekcja z Lublina, które organizuje między innymi jazdy doszkalające dla motocyklistów na Torze Lublin.

więcej...

 

newsletter@liqui-moly.pl   www.liquimoly.pl
LIQUI MOLY POLSKA Sp. z o.o. | ul. Janka Muzykanta 60 | 02-188 Warszawa
tel.: +48 22 331-03-08 | fax: +48 22 331-03-09