Miedź w sprayu

Rodzina preparatów miedziowych Liqui Moly składa się z miedzi w sprayu i pasty miedziowej. Produkty te mają bardzo szerokie zastosowanie. Preparaty na bazie miedzi zapobiegają wżerom i rdzy, powstającym wskutek wysokich temperatur i długotrwałej pracy w niekorzystnych warunkach. Zapobiegają zapieczeniu i zgrzaniu połączonych elementów, chronią przed wycieraniem i erozją pasowanych części.

Niezbędnik mechanika

Środki serwisowe zawierające miedź doskonale sprawdzą się w codziennej praktyce warsztatowej. Są szczególnie polecane do zabezpieczania gwintów śrub, smarowania piast kół oraz tylnej powierzchni klocka hamulcowego, niwelując wibracje powodujące piszczenie.

Poza tym miedź doskonale sprawdza się do smarowania wszelkiego rodzaju prowadnic, wieloklinów (wałki sprzęgłowe, wałki zdawcze w motocyklach itp.) sworzni i innych elementów narażonych na duże naciski. Produkt nadaje się do użytku w temperaturach do 1100 ºC.

Sposób użycia:

Powierzchnię oczyścić najlepiej szczotką drucianą i rozpuszczalnikiem. Puszką w aerozolu przed użyciem należy intensywnie wstrząsnąć. Nanosić z odległości około 20cm.

Przeciwwskazania: 

Nie stosować na powierzchnie aluminiowe.Kliknij i kup Spray miedziany!