Z przyjemnością zapraszamy Państwa do rozwiązania naszego Wielkiego Testu Wiedzy Liqui Moly. Test jest dedykowany mechanikom, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę i udowodnić, że są najlepsi! Nasz quiz zawiera 10 pytań z zakresu mechaniki ogólnej. Pytania będą wybierane losowo z większej puli. Aby rozwiązać test trzeba podać dane warsztatu, do którego zostaną dostarczone nagrody. Test może być rozwiązany tylko raz przez jednego użytkownika z jednego komputera. Za poprawne rozwiązanie testu i udzielenie przynajmniej połowy poprawnych odpowiedzi przyznajemy zestaw trzech plakatów w stylu retro.

 

 

Raz w miesiącu nagradzamy trzy pierwsze osoby, które osiągną największą liczbą punków i będą miały najkrótszy czas rozwiązania testu. Nagrodami w konkursie są trzy urządzenia do czyszczenia układów wtryskowych Liqui Moly Easy Clean nr R51 wraz z zestawem odpowiednich płynów i bannerów reklamowych. Ostatniego dnia miesiąca sprawdzimy wyniki i wyłonimy 3 laureatów, którzy otrzymają urządzenia. Konkurs zakończy się 31 grudnia, a więc w sumie przygotowaliśmy 12 urządzeń Liqui Moly Easy Claen!

 

 

Dzięki tej nagrodzie Państwa warsztat będzie mógł rozszerzyć portfolio oferowanych usług o czyszczenie układów wtryskowych, dolotowych i katalizatorów. Dzięki urządzeniu Easy Clean wszystkie powyższe usługi można wykonać bez konieczności demontażu silnika. Udowodnij, że to Ty jesteś najlepszym mechanikiem!

*wszystkie dane są przetwarzane i przechowywane zgodnie z wymogami RODO

** konkurs przeznaczony jest tylko dla zawodowych mechaników.

***organizator zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu.

Organizatorem konkursu jest Liqui Moly Polska ul. Janka Muzykanta 60 02-188 Warszawa

 

Nazwa warsztatu
NIP
Reprezentant firmy
Telefon
Adres email
Adres warsztatu:
Miasto
Kod pocztowy
Co to jest współotwarcie zaworów, w jakim celu jest stosowane?
Silnik z wałkiem rozrządu w bloku silnika oznaczamy:
Podaj pierwszy z suwów silnika czterosuwowego
Czym jest spowodowany czarny dym wydobywający się z rury wydechowej i jak najprościej można naprawić ta usterkę?
Który wałek kreci się szybciej?
Czy silnik dwusuwowy ma wałek rozrządu?
Co to jest mieszanka stechiometryczna?
Jaką masę należy przyłożyć do klucza (na końcu klucza) o długości 50 cm, aby dokręcić śrubę z momentem 20 Nm?
Jaką sprawność osiągają silniki o zapłonie samoczynnym?
Pod jakim ciśnieniem (przy pełnym obciążeniu silnika) wtryskiwane jest paliwo do komory spalania w silnikach common rail 4 generacji